A tél örömei

Nagyon vártuk karácsonykor, de végre megjött! Itt az igazi havas tél! Persze ez nem mindenkinek öröm, hisz nehezíti a közlekedést, lapátolni kell, na meg egy kicsit fázunk is, de mégis csak így az igazi! Jó kipillantani a behavazott parkra, a szállongó hópihékre és ábrándozni, milyen nagyszerű lenne most odakinn. És az álom valóra vált! Ha csak egy rövid időre is. Egy felügyeleti órán kijutottunk a parkba. Ezért is jó a Kanizsaiba járni! Közel a természet és közel a diákokat meghallgató fül. Jó volt nézni, milyen önfeledten játszottak a felnőttkor küszöbére ért kamaszok! Nekem is kilátásba helyeztek egy kiadós hófürdőt, de kérésemre belátták, semmi rosszat nem tettem ellenük, így megúsztam a dolgot.

Piros orral, fagyos kézzel, de vidáman mentünk vissza a meleg osztályterembe.

2019. január 25. Lovassné Vass Enikő

Diákélet