Diáknap - 2019

Ahogy minden évben, a tavaszi szünet előtti nap idén is a diákoké volt.
Az épületbe lépve rögtön szembeötlött, ez a nap más, mint a többi! Csinos kalózok jöttek szemben a folyosón, mintha a „Karib tenger kalózai” közül kerültek volna ide. Nem véletlen, hisz az volt a feladat, hogy ki-ki bújjon kedvenc filmhősei bőrébe. Cuki dalmaták, zombik, kalózvezérek lepték el a gimnáziumot. Részemről a „Bűbájos boszorkák” jelmez volt a nyerő.

Program, program hátán! Katonai akadályverseny, judo bemutató, kvíz, Fifa, kutyabemutató és a nagy kedvenc, a karaoké! A KDG-kávéházban megpihenhettünk, a kézműves műhelyben kreatívkodhattunk. De ne feledkezzünk meg a sportról sem! Tanár-diák mérkőzések is színesítették a délelőttöt.

A meglepetés a tanári kar poharas tánca volt. Az iskola kötélugró csapata és tornászai pedig elkápráztatták a közönséget.
Aki nem akart, az nem unatkozott!

Köszönet érte minden szervezőnek, meghívott vendégnek és elsősorban a KDG Diákönkormányzatának és vezetőjének Horváthné Baumgartner Eszter tanárnőnek!

A képekre vagy erre a linkre kattintva Galéria nyílik, ahol sok fotót lehet találni az eseményről.

2019. április 24. Lovassné Vass Enikő

Diákélet