Havat nem, de ajándékokat és vidámságot hozott a Mikulás

Pénteken, menetrend szerint, megérkezett a Mikulás a Kanizsai Dorottya Gimnáziumba. Már vártuk. Tényleg. Az utóbbi időben szürkeség honolt a tájon, s már ideje volt, hogy az iskola felvegye ünnepi ruháját és megkezdődjenek a karácsonyt megelőző programok.

A nagyszünetben a tanáriba, 4. órában pedig minden osztályhoz ellátogatott a Télapó, akit hűséges kísérői, a krampuszok is elkísértek. Tele puttonnyal jött, és egy kis éneklésért cserébe finomságokat osztogatott. A jóknak szaloncukrot, a rosszaknak virgácsot ígért, de végül mindenki csokit és gyümölcsöt kapott. Tehát még a Mikulás is tudja, hogy a KDG-be csak jó gyerekek járnak!

Ezúton is köszönjük a Diákönkormányzatnak és vezetőjének, Horváthné Baumgartner Eszternek, hogy vidámságot csalt a szívünkbe.

2019. december 12 Lovassné Vass Enikő

Diákélet