Mikulás, Mikulás…

Kedves hagyománya a KDG Diákönkormányzatának a Mikulás-várás. Tanulóink fél lábbal ugyan már a felnőtt korban járnak, mégis nagy örömmel fogadják a Télapót és krampusztársait, akik néhány vidám pillanatot varázsolnak még a legkomolyabb órába is.

A Mikulás már öreg, hallása sem a régi, így hangos énekszóval kell a termekbe csalogatni. Ezúttal is a Hull a pelyhes fehér hó kezdetű dal volt a legnagyobb sláger, amit változó lelkesedéssel és hangerővel adtak elő a diákok. Mivel a KDG-be csak jó gyerekek járnak, a Télapó zsákjából mindenkinek jutott egy kis édesség.

Köszönet a szervezésért és lebonyolításért a Diákönkormányzatnak és vezetőjének, Horváthné Baumgartner Eszter tanárnőnek, illetve tanárainknak, akik idén is benne voltak a játékban!

2018. december 11. Lovassné Vass Enikő

Diákélet